O mnie

Małgorzata Jodłowska

Psycholog, hipnoterapeutka, terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS i pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim. Od dawna jestem zainteresowana działaniem ludzkiego umysłu, zafascynowana postacią Miltona H. Ericksona i terapią krótkoterminową skoncentrowaną na rozwiązaniach. (TSR lub z angielskiego BSFT).

Ukończyłam medyczny kurs hipnozy w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Następnie doskonaliłam swoje umiejętności w wielkiej Brytanii pod okiem terapeuty Daniela Jonesa, gdzie ukończyła kurs akredytowany przez GHR i uzyskałam uprawnienia do stosowania Hipnoterapii Ericksonowskiej i Humanistycznej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach jako samodzielna terapeutka. Ukończyłam szkolenie TSR  I i II stopnia w Centrum Terapii skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uczestniczyłam także w wielu szkoleniach prowadzonych przez Polski Instytut Ericksonowski.

Jestem również tłumaczką kilku książek z zakresu terapii. Prowadzę także terapię dla obcokrajowców w języku angielskim.

Zarejestrowana w brytyjskim GHR i GHSC.

Jak pracuję

W mojej pracy łączę podejście terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i hipnozy ericksonowskiej. Oznacza to, że dopasowuję terapię do konkretnej osoby i uznaję, że to dany klient jest ekspertem od swojego problemu, ja tylko pomagam mu odnajdywać rozwiązania. Jeśli chodzi o hipnozę – nie używam skryptów – to znaczy nie recytuję każdemu klientowi gotowego tekstu, ale korzystam z tego, co zaobserwuję u klienta i dopasowuję się do tego. Sesja trwa zazwyczaj 1 -1,5 h.

Oto najistotniejsze kursy i szkolenia jakie skończyłam

W czym mogę pomóc?