W czym mogę pomóc

Psychostrefa – Gabinet psychologiczny

Kopalnia zasobów w Katowicach powstała w oparciu o założenia hipnozy i terapii ericksonowskiej i psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.  Chcę pomagać ludziom w odkrywaniu tego, co w nich najlepsze, wydobywać zasoby i możliwości, zamiast użalać się nad brakami.

To klient jest dla mnie partnerem i to on jest ekspertem od swojego problemu. Moją rolą jest pomóc mu dojść do optymalnych rezultatów, wydobywając i wzmacniając jego własne zdolności. Zgodnie z podejściem głoszonym przez Miltona H. Ericksona każdy klient jest dla mnie unikatową jednostką, zatem za każdym razem dostosowuję terapię do konkretnej osoby, a nie usiłuję wtłoczyć klienta w konkretne podejście czy technikę.

"Boję się pająków"

POKONYWANIE LĘKÓW I FOBII

Jeśli obawiasz się pająków, cierpisz na lęk wysokości, lęk przestrzeni, lęk przed ciemnością, czujesz strach przed lotem samolotem lub przed dentystą, masz lęk przed myszami, psami czy klaunami lub cierpisz na jakąkolwiek z wielu setek znanych (i mniej znanych) fobii – przyjdź do mnie! Pomagam pozbyć się skutecznie lęków za pomocą wypróbowanych technik. Pomogłam już wielu pacjentom.

"Chcę rzucić palenie"

POMOC W RZUCANIU PALENIA

Jeśli postanowiłeś rozstać się z papierosami, terapia krótkoterminowa w połączeniu z hipnozą ericksonowską, pomoże skutecznie pozbyć się niechcianego nałogu i odmieni Twoje życie.

"Muszę odpocząć, zjada mnie stres"

WALKA ZE STRESEM

Jeśli chcesz lepiej radzić sobie ze stresem, trafiłeś we właściwe miejsce. Nauczę Cię odprężać się i wspólnie z Tobą wypracujemy sposoby radzenia sobie ze stresem w Twoim życiu.

"Chcę osiągnąć swoje cele lub rozwinąć swoje umiejętności"

REALIZACJA WYZNACZONYCH CELÓW

Przyjdź do Psychostrefy! Wyruszymy razem w tę niezwykłą podróż ku Twoim marzeniom. Określimy jasno Twoje cele i będziemy wspólnie do nich dążyć.

"Denerwuję się publicznymi wystąpieniami"

STRACH PRZED WYSTĄPIENIAMI PUBLICZNYMI

Boisz się, kiedy masz przemawiać publicznie? Paraliżuje Cię lęk przed wygłoszeniem odczytu czy referatu? Przyjdź, wspólnie sprawimy, że te czynności nie będą więcej powodowały niepokoju.

"Stresują się przed egzaminem"

OSIĄGNIĘCIE SPOKOJU I KONCENTRACJI

Jeśli jesteś uczniem lub studentem lub masz przed sobą ważny egzamin zawodowy i denerwujesz się nadchodzącym sprawdzianem lub ważnym wydarzeniem w Twoim życiu – zajrzyj do Psychostrefy! Pomogę Ci osiągnąć spokój i koncentrację zamiast nadmiernego stresu.

Pamiętaj

Jeśli nie jesteś pewien, czy zajmę się sytuacją, w której się znalazłeś albo masz nietypowy problem, po prostu skontaktuj się ze mną. Odpowiem, rozwiejemy wątpliwości i zdecydujemy wspólnie jak zająć się Twoją sprawą.

W czym mogę pomóc?